Výrobcovia / značky

Audioquest

Úvod Audioquest
Zobrazené produkty 1 - 4 z celkových 4
Názov Cena
Audioquest Dragon Fly BLACK Audioquest Dragon Fly BLACK

Audioquest Dragon Fly BLACK je DAC prevodník so slúchadlovým zosilňovačom. Vďaka tomuto zariadeniu vo veľkosti USB kľúča dostanete z ľubovoľného PC (Windows / Mac OS x) zvuk v mimoriadnej kvalite. Podporuje formáty AAC, MP3, FLAC, WAV 24/192. Toto zariadenie je víťazom testov WHAT HIFI. V tejto cenovej relácii nenájdete nič lepšie. Je kompatibilný s Android zariadeniam a dá sa použiť aj s telefónom (potrebný je adaptér Dragon Tail for Android). Audioquest Dragon Fly BLACK je vhodný skôr k nízkoohmovým slúchadlám, ktoré sú použiteľné aj s mobilnými zariadeniami. 

 

Doprava zdarma.

Kategória:  Slúchadlá
95,- €
Audioquest Dragon Fly RED, DAC / slúchadlový zosilňovač Audioquest Dragon Fly RED, DAC / slúchadlový zosilňovač

Audioquest Dragon Fly RED je DAC prevodník so slúchadlovým zosilňovačom. Vďaka tomuto zariadeniu vo veľkosti USB kľúča dostanete z ľubovoľného PC (Windows / Mac OS x) zvuk v High-End kvalite. Podporuje formáty AAC, MP3, FLAC, WAV 24/192. Toto zariadenie je víťazom testov WHAT HIFI. V tejto cenovej relácii nenájdete nič lepšie. Je kompatibilný s Android zariadeniam a dá sa použiť aj s telefónom (potrebný je adaptér Dragon Tail for Android). Vieme Vám ponúknuť aj jeho lacnejšiu verziu BLACK za 95,- Eur.

 

Doprava zdarma.

Kategória:  Slúchadlá
179,- €
Reprokáble Audioquest Q2 Reprokáble Audioquest Q2

Set reproduktorových káblov Audioquest Q2 • 2-žilová konštrukcia v zapojení Full Range • Hrúbka kábla 2×15 AWG • Ukončenie banánikmi Audioquest Crimp BFA Silver • Dĺžka kábla 3,0 m • Cena za PÁR

 

Doprava zdarma.

 

Kategória:  Doplnky, káble
150,- € 175,- €
Reprokáble Audioquest Type4 Reprokáble Audioquest Type4

Audioquest je americký výrobca špičkových káblov. Reprokáble Type 4 sú "entry" modelom pre High-End zostavy. Pri kúpe s reproduktormi ponúkame tieto káble so zaujímavou zľavou. 

 

Doprava zdarma.

 

Kategória:  Doplnky, káble
229,- €
Na stranu: produktov.
Copyright 2014 - 2020 © hifiGURU