Výrobcovia / značky

Audioquest

Úvod Audioquest
Zobrazené produkty 1 - 6 z celkových 6
Názov Cena
Audioquest Dragon Cobalt, DAC / slúchadlový zosilňovač copy Audioquest Dragon Cobalt, DAC / slúchadlový zosilňovač copy


Audioquest Dragon Cobalt je štýlový USB prevodník výrobcu Audioquest je vhodný ako slúchadlový zosilňovač, či prevodník k Hi-Fi systémom. Je možné ho cez redukčný kábel USB pripojiť priamo k šikovnému telefónu iOS aj Android. Súčasťou dodávky je aj adaptér DragonTail USB A na C. Ak chcete aj počas cestovania či pri práci počúvať zo svojho notebooku, alebo mobilu kvalitni reprodukciu vašich hudobných súborov, je tento prevodník ideálnou voľbou. Vo svojom elegantnom a kompaktnom tele veľkosti USB flash-disku ukrýva vysoko kvalitný prevodník s výnimočne presnou digitálnou reguláciou hlasitosti a vzorkovnice frekvenciou až do 24 bit / 96 kHz. Prevodník vyberie správnu hodnotu vášho hudobného súboru a potom ho prevedie do analógu, o prevod sa stará 32-bit ESS 9038 prevodník v asynchrónnym móde. Zmena farby štýlové kontrolky v tvare vážky informuje o tom, na aké vzorkovacej frekvencii zariadenie práve pracuje. Oproti naokolo predchodcom DragonFly Black a Red využíva DragonFly Cobalt o 30% výkonnejšia mikročip PIC32MX274 s technológiou monoClock s významne zníženou spotrebou energie. Asynchrónne USB kód StreamLength® zabezpečuje lepšiu dodávku audio vzoriek do čipu DAC. Umožňuje tak dosiahnuť nízkych hodnôt jitteru, nižšieho zaťaženia zdroja, minimálnych chýb paketov, excelentného prehrávanie zvuku a spoľahlivú konektivitu medzi DAC a akýmkoľvek počítačovým zariadením kompatibilným so štandardom USB Host. StreamLength® je kompatibilný s audio zariadeniami USB triedy (UAC) a nevyžaduje žiadne ďalšie ovládače. Vďaka tomu je DragonFly prakticky plug-and-play pre všetkých užívateľov Apple ™, Windows ™, iOS ™ i Android ™. Fixný výstup pre predzosilňovač, alebo integrovaný zosilňovač. Prevodník sa 64bit digitálnou reguláciou hlasitosti. Možnosť priameho napojenia slúchadiel. Prehrá všetky zvukové formáty. Podporované OS: Apple OS X®, Apple iOS®, Microsoft Windows® (7, 8.1, 10), Android ™. Výstup: 2,1 V i pre veľké, náročnejšie slúchadlá. DAC ESS ES9038

 

 

Doprava zdarma.

Kategória:  Slúchadlové zosilňovače
239,- €
Audioquest Dragon Fly BLACK Audioquest Dragon Fly BLACK

Audioquest Dragon Fly BLACK je DAC prevodník so slúchadlovým zosilňovačom. Vďaka tomuto zariadeniu vo veľkosti USB kľúča dostanete z ľubovoľného PC (Windows / Mac OS x) zvuk v mimoriadnej kvalite. Podporuje formáty AAC, MP3, FLAC, WAV 24/192. Toto zariadenie je víťazom testov WHAT HIFI. V tejto cenovej relácii nenájdete nič lepšie. Je kompatibilný s Android zariadeniam a dá sa použiť aj s telefónom (potrebný je adaptér Dragon Tail for Android). Audioquest Dragon Fly BLACK je vhodný skôr k nízkoohmovým slúchadlám, ktoré sú použiteľné aj s mobilnými zariadeniami. 

 

Doprava zdarma.

Kategória:  Slúchadlá
95,- €
Audioquest Dragon Fly RED, DAC / slúchadlový zosilňovač Audioquest Dragon Fly RED, DAC / slúchadlový zosilňovač

Audioquest Dragon Fly RED je DAC prevodník so slúchadlovým zosilňovačom. Vďaka tomuto zariadeniu vo veľkosti USB kľúča dostanete z ľubovoľného PC (Windows / Mac OS x) zvuk v High-End kvalite. Podporuje formáty AAC, MP3, FLAC, WAV 24/192. Toto zariadenie je víťazom testov WHAT HIFI. V tejto cenovej relácii nenájdete nič lepšie. Je kompatibilný s Android zariadeniam a dá sa použiť aj s telefónom (potrebný je adaptér Dragon Tail for Android). Vieme Vám ponúknuť aj jeho lacnejšiu verziu BLACK za 95,- Eur.

 

Doprava zdarma.

Kategória:  Slúchadlá
179,- €
Reprokáble Audioquest Rocket 11 (FR) Reprokáble Audioquest Rocket 11 (FR)

Audioquest je americký výrobca špičkových káblov. Reproduktorový kábel Rocket spoločnosti AudioQuest, víťaz najlepšieho reproduktorového kábla anglického časopisu Hi-Fi v danej cenovej kategórii. Vďaka použitej technológii použitej pri konštrukcii káblov výrobcu Audioquest typu FLX / SLiP a Rocket 33 je reproduktorový kábel Rocket to najlepšie z oboch setov, ktorý ponúka dostatočný výkon a flexibilitu za prijateľnú cenu. Ak doplníte strieborné koncovky SureGrip 100 alebo 300 AudioQuestu, dokáže Rocket prekonať konkurenčné káble. Séria AudioQuest Rocket je vďaka vynikajúcemu dizajnu a konštrukcii jedným z najúspešnejších reproduktorových káblov AudioQuest. 

Pri kúpe s reproduktormi ponúkame tieto káble so zľavou. 

 

Doprava zdarma.

 

Kategória:  Doplnky, káble
od 219,- €
Reprokáble Audioquest Rocket 22 (FR) Reprokáble Audioquest Rocket 22 (FR)

Meď s dokonalým povrchom LGC má vo vodivom materiáli menej oxidov, menej nečistôt a menšie hranice zŕn ako štandardná meď OFHC. LGC sa používajú pre vodiče Rocket 22 umiestnené v centrálnej oblasti zväzku polotuhých koncentrických vodičov. PSC s úžasne hladkým povrchom sa používa na vonkajšiu vrstvu vodičov vo zväzku polotuhých koncentrických vodičov Rocket 22. Práve táto vonkajšia vrstva vodičov má najväčší vplyv na čistotu a hladkosť Rocket 22. Dvojitá geometria s nízkou indukčnosťou: Bežný kábel reproduktora má pomerne vysokú indukčnosť, stráca energiu v priebehu vodiča a zvuk je nudný a nezaostrený. Dva vodiče v každej polovici Rocket 22 poskytujú nižšiu indukčnosť, väčšiu jasnosť a vynikajúce frekvenčné rozšírenie bass-to-treble. 


Cena za PÁR

 

Doprava zdarma.

 

Kategória:  Doplnky, káble
od 229,- € 369,- €
Reprokáble Audioquest Type5 (FR) Reprokáble Audioquest Type5 (FR)

Audioquest je americký výrobca špičkových káblov. TYPE 5 je reproduktorový kábel s kombináciou vodičov PDSC + a LGC. Reproduktorový kábel TYPE 5 je postavený na hviezdicovej geometrii Star-Quad. Štyri vodiče s tuhým jadrom využíva Audioquest u reproduktorových káblov úspešne už 39 rokov. Prvýkrát túto technológiu použil v roku 1980 u kábla BC-4. O niekoľko rokov neskôr bol predstavený model TYPE 4, doplnený o polypropylénovou izoláciu. Po evolučnom procese sa v roku 1995 začala predávať aktuálnej verzie kábla TYPE 4, ktorá sa v nezmenenom dizajne vyrábala doteraz. Nový reproduktorový kábel TYPE 5 je v zásade rovnaký ako TYPE 4 len využíva vodiče z lepšej medi. 

Pri kúpe s reproduktormi ponúkame tieto káble so zľavou. 

 

Doprava zdarma.

 

Kategória:  Doplnky, káble
od 279,- €
Na stranu: produktov.
Copyright 2014 - 2020 © hifiGURU