Výrobcovia / značky

Canton

Úvod Canton
Zobrazené produkty 1 - 10 z celkových 10
Názov Cena
Canton Chrono 90 DC Canton Chrono 90 DC

Trojpásmové podlahové basreflexové reproduktory. Najväčší model v rade reproduktorov Canton Chrono. Reproduktory majú prednú stenu vo vysoko lesklej povrchovej úprave, bočné steny sú matné. DC technológia použitá v reproduktoroch Canton Chrono 90 DC zabraňuje nekontrolovaným výchylkám membrány basových meničov. Basreflexový otvor je vyvedený zo zadu. Odnímateľný predný textilný kryt má magnetické uchytenie. Bi-Wiring terminály na zadnej stene. Dostupný je v čiernej a bielej farbe.  V prípade záujmu Vám z rady Chrono vieme ponúknuť 5.0 alebo 5.1 set.

 

Cena za kus.

 

Doprava zdarma.

Kategória:  Reproduktory
619,- €
Canton Chrono SL 596.2 DC Canton Chrono SL 596.2 DC

Canton Chrono SL 596.2 DC je najvyšším modelom rady Chrono SL. Jeho predchodca Chrono SL 596 DC získal vynikajúce hodnotenia v časopise STEREOPLAY. S vyššou radou VENTO zdieľa viacero súčiastok vrátane stredových a basových meničov. Ponúka výborný pomer cena/kvalita. Vyrába sa vo vysokolesklej čiernej klavírnej farbe a vo vysokolesklej bielej farbe. Svojim luxusným spracovaním zaručene vynikne v každom interiéri. Patria medzi najlacnejšie High-Endové reproduktoroy na trhu. 

 

Udávaná cena je za kus.

 

Doprava zdarma.

Kategória:  Reproduktory
849,- €
Canton Ergo 690 DC Canton Ergo 690 DC

Stĺpový reproduktor od poredného nemeckého výrobcu reproduktorov CANTON, 3-pásmový, basreflex, frekvenčný rozsah 20 - 40000 Hz, hudobný výkon 170/320 W. Jedná sa o ostrejšie reproduktory, ktoré je vhodné párovať so zosilňovačmi Marantz.

3 farebné prevedenia: black, wenge brown, cherry.


Uvedená cena je za kus!


Doprava zdarma.

Kategória:  Reproduktory
659,- €
Canton GLE 496.2 Canton GLE 496.2

Stĺpové reproduktory Canton GLE 496.2 sú vylepšenou verziou úspešného modelu GLE496. Sú to trojpásmové reproduktory  so zadným basreflexom od známeho nemeckého výrobcu. Tieto elegantné reproduktory, patria kvalitou zvuku medzi najlepšie vo svojej cenovej kategórii. Rada GLE patrí medzi najpredávanejšie reproduktory v Európe. Tieto reproduktory sú dostupné vo viacerých farebných variantoch (viď obrázok - makassar, biela, čierna). Farbu uveďte do poznámky. 

 

Cena je udávaná za kus.

 

Doprava v cene.

Kategória:  Reproduktory
359,- €
Canton GLE 496.2/416.2/456.2 set Canton GLE 496.2/416.2/456.2 set

5.0 set reproduktorov od známeho nemeckého výrobcu Canton. Tieto reproduktory sú dostupné vo viacerých farebných variantoch (viď obrázok). Farbu uveďte do poznámky. Rada GLE patrí medzi najpredávanejšie reproduktory v Európe.

 

Doprava v cene.

Kategória:  Reproduktory
1 199,- €
Canton SUB 10.4 Canton SUB 10.4

Aktívny subwoofer s basreflexom, 200 / 300 watt, repro 1 x 260 mm (10''), automatické spínanie, nastaviteľná výhybka, technológia SC. Nastavovenie fázy, hlasitosti aj deliacej frekvencie. Farebné prevedenie: čierne alebo biele. Možnosť pripojenia cez Cinch aj cez klasický reprokábel.


Doprava zdarma.

Kategória:  Reproduktory
459,- € 479,- €
Canton SUB 12.4 Canton SUB 12.4

Aktívny subwoofer s dvomi 310mm meničmi. Jeden menič je aktívny s hliníkovou membránou, druhý menič je pasívna membrána, ktorá nahrádza basreflexový otvor. Pasívna membrána vyžaruje smerom nadol. Subwoofer je vybavený SC-Technológiou, ktorá rozširuje prenosové pásmo až o jednu oktávu smerom nadol . Subwoofer Canton SUB 12.4 môže byť použitý aj ako univerzálny subwoofer k domácej HiFi stereo zostave s reproduktormi iných výrobcov. Nastavovenie fázy, hlasitosti aj deliacej frekvencie. Farebné prevedenie: čierne alebo biele. Možnosť pripojenia cez Cinch aj cez klasický reprokábel.


Doprava zdarma.

Kategória:  Reproduktory
519,- €
Canton SUB 601 Canton SUB 601

Aktívny subwoofer, hudobný výkon 250 W, frekvenčný rozsah 25 - 200 Hz, digitálny zosilňovač, nastaviteľná frekvencia a hlasitosť, technoógia SC.


Doprava zdarma.

Kategória:  Reproduktory
399,- €
Canton Vento 836.2 Canton Vento 836.2

Regálový reproduktor špičkovej audiofilskej kvality a luxusného vyhotovenia, 2-pásmový, basreflex. V prípade, že potrebujete reproduktor s veľmi presne prekresleným zvukom model Vento 836.2 je tou správnou voľbou. Jedná sa o špičkový reproduktor, ktorý kvalitou porazí väčšinu regálových aj stĺpových reproduktorov tejto cenovej kategórie. 

Farebné vyhotovenie - vysokolesklá čierna, vysokolesklá biela.

 

Cena je za kus!

 

Doprava zdarma.

Kategória:  Reproduktory
449,- €
Canton Vento 896.2 DC Canton Vento 896.2 DC

Canton Vento 896.2: High-End reproduktor pre najnáročnejších od známeho nemeckého výrobcu CANTON. Zaoblené bočné steny slúžia pre zníženie vnútorných odrazov a potlačenie stojatých vĺn a sú aj zaujímavým dizajnovým prvkom. Z hľadiska pomeru cena/kvalita sa jedná o jeden z najzaujímavejších High-End modelov. Je to navyše dosť univerzálny reproduktor, ktorému sedia všetky hudobné štýly. Vyhotovenie v čiernej alebo bielej farbe (vysokolesklé klavírne farby). Na objednávku ho je možné dodať aj v hnedej lesklej dýhe (s príplatkom 150 Eur/kus).

 

Udávaná cena je za kus. Farbu uveďte do poznámky.

 

Doprava zdarma.

Kategória:  Reproduktory
1 199,- €
Na stranu: produktov.
Copyright 2014 - 2020 © hifiGURU