Výrobcovia / značky

Denon

Úvod Denon
Parametre  
Zobrazené produkty 1 - 12 z celkových 18
Zobraziť stranu: 1 2 »
Názov Cena
Denon AH-D5200 Denon AH-D5200

AH-D5200 sú prémiové náušné (over–ear) slúchadlá s výnimočným zvukom, krásnym krytom zo zebrového dreva, pohodlným koženým púzdrom, náušníkmi z pamäťovej peny a 50-ročným dedičstvom slúchadlovej excelentnosti.

 

Doprava zdarma.

Kategória:  Slúchadlá
499,- €
Denon AH-D7200 Denon AH-D7200

AH-D7200 sú referenčné slúchadlá Denon, čerpajúce z viac ako 50 rokov skúseností v oblasti dizajnu a vývoja slúchadiel . V priebehu piatich rokov sme zdokonalili svoje odborné znalosti v oblasti vývoja dobre znejúcich slúchadiel tak pohodlných, že nebudete chcieť skončiť počúvanie. Tieto prémiové slúchadlá používajú naše jedinečné, japonské FreeEdge meniče, ktoré poskytujú presný piestový pohyb pre extrémne detailný zvuk s minimálnym skreslením. Meniče sú umiestnené na inžinierskych gumových prepážkach znižujúcich vibrácie, zapadajúcich do samo-tlmiacich krytov z pravého orechového dreva navrhnutých tak, aby prinášali teplý a živý zvuk. Odnímateľný medený kábel čistoty 7N, vyrobený v Japonsku podľa náročnej špecifikácie Denon, zaisťuje najlepší možný prenos signálu. Je vybavený odolným kovovým konektorom s okrasným medeným krúžkom. Ušné košíky sú upevnené na hlavovom moste potiahnutom pravou ovčou kožou, s ergonomicky zakrivenými ramienkami z hliníkového odliatku a ušné-vankúše z pamäťovej peny sú pokryté extrémne mäkkou umelou kožou, vyvinutou špeciálne pre AH-D7200. Každá časť tohto nekompromisného riešenia je vyrobená predovšetkým s ohľadom na kvalitu zvuku, pohodlie a mimoriadny zážitok z počúvania.

 

Doprava zdarma.

Kategória:  Slúchadlá
649,- € 799,- €
Denon AVC-X3700H Denon AVC-X3700H

Denon AVC-X3700H Ponorte sa do vysoko výkonnej domácej zábavy. Denon AVC-X3700H s výkonom 180 W na kanál poskytuje skutočne pohlcujúci 3D zvukový zážitok prostredníctvom systémov Dolby Atmos, DTS: X a IMAX Enhanced. 9-kanálová zosilňovacia sekcia vybudovaná z diskrétnych komponentov je vybavená dvoma chladičmi a silným zdrojom napájania, aby poskytovala renomovaný výkonný, dynamický a presný zvuk Denon. AVC-X3700H podporuje najnovšie HDMI video technológie, ako sú priechod 8K / 60Hz a 4K / 120Hz, Dolby Vision, HDR10, HDR10 +, Dynamic HDR, HLG, ako aj 8K upscaling a podpora HDCP 2.3 na všetkých vstupoch HDMI (7 vstupov / 3 výstupy). Streamujte populárne hudobné služby ako Spotify, TuneIn Internet Radio, Amazon Music HD, TIDAL a ďalšie bezdrôtovo cez Bluetooth, Apple AirPlay 2 a Wi-Fi so zabudovanou technológiou HEOS. Vychutnajte si svoju zbierku MP3 a dokonca aj Hi-Res zvukové formáty (súbory WAV, FLAC, ALAC a DSD 2,8 / 5,6 MHz) cez USB alebo sieť LAN. Denon AVC-X3700H spolupracuje s Amazon Alexa, Google Assistant a Apple Siri pre ľahké ovládanie hlasom. Vizuálnym vedením vám v každom kroku procesu nastavenia ocenený Denon Setup Assistant zabezpečí, aby ste nastavenie zvládli hneď po prvýkrát. Každé domáce kino je iné - preto Denon používa špičkovú kalibračnú technológiu Audyssey MultEQ XT32 od spoločnosti Audyssey, ktorá automaticky meria a optimalizuje váš AV zosilňovač, aby poskytoval skutočne pohlcujúci 3D zvukový zážitok prispôsobený vášmu jedinečnému prostrediu posluchu.

 

Doprava zdarma.

Kategória:  Hi-Fi komponenty
1 399,- €
Denon AVC-X4700H Denon AVC-X4700H

Denon AVC-X4700H

Objavte nový svet domácej zábavy s novým Denon AVC-X4700H. Deväť diskrétnych identických zosilňovačov, každý s výkonom 200 W a schopnosť spracovania 11.2 kanálov s dvoma DSP s rozhraním ADI Griffing Lite umožní vášmu domácemu kinu žiariť v úchvatných zvukoch Dolby Atmos, DTS: X, IMAX Enhanced a Auro-3D. AVC-X4700H podporuje najnovšie HDMI video technológie, ako napríklad 8K / 60Hz a 4K / 120Hz priechod, Dolby Vision, HDR10, HDR10 +, Dynamic HDR, HLG, ako aj 8K prevzorkovanie a podpora HDCP 2.3 na všetkých vstupoch HDMI (8 vstupov / 3 výstupy). Streamujte populárne hudobné služby ako Spotify, TuneIn Internet Radio, Amazon Music HD, TIDAL a ďalšie bezdrôtovo cez Bluetooth, Apple AirPlay 2 a Wi-Fi so zabudovanou technológiou HEOS. Vychutnajte si svoju zbierku MP3 a dokonca aj Hi-Res zvukové formáty (súbory WAV, FLAC, ALAC a DSD 2,8 / 5,6 MHz) cez USB alebo sieť LAN. Denon AVC-X4700H spolupracuje s Amazon Alexa, Google Assistant a Apple Siri pre ľahké ovládanie hlasom. Vizuálnym vedením vám v každom kroku procesu nastavenia ocenený Denon Setup Assistant zabezpečí, aby ste nastavenie zvládli hneď po prvýkrát. Každé domáce kino je iné - preto Denon používa špičkovú kalibračnú technológiu Audyssey MultEQ XT32, ktorá automaticky meria a optimalizuje váš AV zosilňovač, aby poskytoval skutočne pohlcujúci 3D zvukový zážitok prispôsobený vášmu jedinečnému prostrediu posluchu.

 

Akcia: V sete s repro (podľa vašich požiadaviek) Vám ho ponúkaneme za zvýhodnenú cenu.

 

Doprava zdarma.

 

Kategória:  Hi-Fi komponenty
1 999,- €
Denon AVC-X6700H Denon AVC-X6700H

Denon AVC-X6700H

Zmeťe status quo. Denon AVC-X6700H obsahuje dizajn monolitickách výkonových zosilňovačov so zákazkovými tranzistormi Denon a identickou obvodovou topológiou na všetkých 11-tich kanáloch, každý s výkonom 205 W. Táto vynikajúca kvalita výstavby zaručuje najlepšiu kvalitu zvuku vo svojej triede s minimálnymi rušivými účinkami, úžasnou čistotou, výkonom, detailmi a hĺbkou. Dva ADI Griffin Lite DSP podporujú najpokrokovejšiu 3D zvukovú súpravu s až 13,2-kanálovým spracovaním Dolby Atmos, DTS: X, DTS: X Pro, IMAX Enhanced a Auro-3D. AVC-X6700H podporuje najnovšie HDMI video technológie, ako sú priechod 8K / 60Hz a 4K / 120Hz, Dolby Vision, HDR10, HDR10 +, Dynamic HDR, HLG, ako aj podporu 8K upscalingu a podporu HDCP 2.3 na všetkých portoch HDMI (8 vstupov / 3 výstupy). Streamujte populárne hudobné služby ako Spotify, TuneIn Internet Radio, Amazon Music HD, TIDAL a ďalšie bezdrôtovo cez Bluetooth, Apple AirPlay 2 a Wi-Fi so zabudovanou technológiou HEOS. Vychutnajte si svoju zbierku MP3 a dokonca aj Hi-Res zvukové formáty (súbory WAV, FLAC, ALAC a DSD 2,8 / 5,6 MHz) cez USB alebo sieť LAN. Denon AVC-X4700H spolupracuje s Amazon Alexa, Google Assistant a Apple Siri pre ľahké ovládanie hlasom. Vizuálnym vedením Vám v každom kroku procesu nastavenia ocenený Denon Setup Assistant zabezpečí, aby ste nastavenie zvládli hneď po prvýkrát. Každé domáce kino je iné - preto Denon používa špičkovú kalibračnú technológiu Audyssey MultEQ XT32, ktorá automaticky meria a optimalizuje váš AV zosilňovač, aby poskytoval skutočne pohlcujúci 3D zvukový zážitok prispôsobený vášmu jedinečnému prostrediu posluchu.

 

Akcia: V sete s repro (podľa vašich požiadaviek) Vám ho ponúkaneme za zvýhodnenú cenu.

 

Doprava zdarma.

 

Kategória:  Hi-Fi komponenty
3 199,- €
Denon AVC-X8500HA Denon AVC-X8500HA

Denon AVC-X8500HA

AVC-X8500HA, ktorý posúva ďalšiu generáciu zábavy, ponúka výkonné 13-kanálové zosilnenie, plný priechod 8K a najkompletnejšiu podporu 3D priestorového zvuku. Integrovaný HEOS® dodáva pre vašu domácu zábavu bezdrôtové streamovanie hudby, hlasové ovládanie a možnosti zvuku do viacerých miestností. AVC-X8500HA podporuje až 13,2 kanálov na napájanie až do konfigurácie reproduktorov 7.2.6 alebo 9.2.4 pre hlbšie zážitky z 3D zvuku. Vychutnajte si pohlcujúci 3D zvuk z vašich obľúbených filmov s technológiami Dolby Atmos®, Dolby Atmos Height Virtualization, DTS: X®, DTS Virtual: X ™, DTS: X® Pro, IMAX Enhanced a Auro-3D®. Vďaka podpore najnovšej technológie HDMI si môžete vychutnať 8K video v najvyššej možnej kvalite, s 1 vstupom podporujúcim 8K a 2 výstupmi umožňujúcimi priechod 8K / 60Hz a 4K / 120Hz a upscaling. 8K upscaling je k dispozícii na všetkých 8 HDMI vstupoch. Podporuje všetky popredné formáty s vysokým dynamickým rozsahom vrátane HDR10 +, HLG, Dolby Vision a Dynamic HDR, ktoré poskytujú výnimočný jas, čistotu a kontrast. Počúvajte z ktorejkoľvek miestnosti a pripojte sa k úplnému domácemu zvukovému zážitku. Zoskupte zariadenia s podporou HEOS, ako sú bezdrôtové reproduktory Denon Home, soundbary alebo AV zosilňovače, aby ste pomocou domácej siete zaplnili dom rovnakou skladbou. Vďaka vstavanému HEOS znamená multi-room viac možností. AVC-X8500HA vás jednoducho prevedie cez nastavovací proces, aby ste zaistili čo najpresnejšiu konfiguráciu a optimalizovali všetky nastavenia pre čo najlepšiu kvalitu zvuku a videa. Najmodernejší systém merania miestnosti Audyssey MultEQ XT32 zaručuje najlepší zvuk v každej miestnosti.

 

Akcia: V sete s repro (podľa vašich požiadaviek) Vám ho ponúkaneme za zvýhodnenú cenu.

 

Doprava zdarma.

 

Kategória:  Hi-Fi komponenty
3 999,- €
Denon AVR-X1700H Denon AVR-X1700H

Denon AVR-X1700H


Vylepšite si domáce kino s Denon AVR-X1700H. So 145 W na kanál (6 ohmov, 1 kHz, THD 1%, 1-kanál), tento výkonovo ladený Denon AV prijímač poskytuje skutočne pohlcujúci 3D zvukový zážitok. Podporuje Dolby Atmos®, technológiu virtualizácie Dolby Atmos, DTS: X ™ a DTS Virtual: X. Sledujte video alebo projektor s najlepším možným obrazom vďaka najnovším 4K - 8K video technológiám ako Dolby Vision™, HDR10 a HLG. S podporou eARC podporuje priechod, 6 HDMI vstupov a 1 výstup s plnou podporou HDCP 2.3 na všetkých portoch. Vychutnajte si bezproblémovú kompatibilitu s najnovšími HD a Ultra HD televízormi, Blu-ray prehrávačmi a hernými konzolami. Predný panel USB ponúka pohodlné prehrávanie zvukových formátov MP3 a Hi-Res (súbory WAV, FLAC, ALAC a DSD 2.8 / 5.6 MHz). Streamujte populárne hudobné služby, ako je Spotify®, Deezer, Tidal a ďalšie bezdrôtovo cez Bluetooth, Apple AirPlay 2 a Wi-Fi so zabudovanou funkciou HEOS. Denon AVR-X1700H tiež pracuje s Amazon Alexa, Google Assistant a Apple Siri pre ľahké ovládanie hlasom. Vizuálne vás prevedie každým krokom v procese nastavenia, ocenený Denon Setup Assistant zabezpečí, že zvládnete nastavenie hneď na prvýkrát. Každé domáce kino je iné - preto spoločnosť Denon využíva špičkovú technológiu kalibrácie miestnosti od spoločnosti Audyssey, ktorá automaticky meria a optimalizuje váš AV prijímač tak, aby poskytoval skutočne pohlcujúci 3D zvukový zážitok prispôsobený vášmu jedinečnému prostrediu.

 

Akcia: Pri nákupe s reproduktormi naň ponúkame zľavu + zľavu dostanete aj na reproduktory.

 

Doprava zdarma.

 

Kategória:  Hi-Fi komponenty
709,- €
Denon AVR-X1700H + 5.1 set QAcoustic 3050i Denon AVR-X1700H + 5.1 set QAcoustic 3050i

Set Denon AVR-X1700H + 5.1 set QAcoustic 3050i 

AVR-X1700H je nový AV receiver so 145 W na kanál (6 ohmov, 1 kHz, THD 1%, 1-kanál), tento výkonovo ladený Denon AV prijímač poskytuje skutočne pohlcujúci 3D zvukový zážitok. Podporuje Dolby Atmos®, technológiu virtualizácie Dolby Atmos, DTS: X ™ a DTS Virtual: X. Sledujte video alebo projektor s najlepším možným obrazom vďaka najnovším 4K - 8K video technológiám ako Dolby Vision™, HDR10 a HLG. S podporou eARC podporuje priechod, 6 HDMI vstupov a 1 výstup s plnou podporou HDCP 2.3 na všetkých portoch. Vychutnajte si bezproblémovú kompatibilitu s najnovšími HD a Ultra HD televízormi, Blu-ray prehrávačmi a hernými konzolami. Predný panel USB ponúka pohodlné prehrávanie zvukových formátov MP3 a Hi-Res (súbory WAV, FLAC, ALAC a DSD 2.8 / 5.6 MHz). Streamujte populárne hudobné služby, ako je Spotify®, Deezer, Tidal a ďalšie bezdrôtovo cez Bluetooth, Apple AirPlay 2 a Wi-Fi so zabudovanou funkciou HEOS. Denon AVR-X1700H tiež pracuje s Amazon Alexa, Google Assistant a Apple Siri pre ľahké ovládanie hlasom. Vizuálne vás prevedie každým krokom v procese nastavenia, ocenený Denon Setup Assistant zabezpečí, že zvládnete nastavenie hneď na prvýkrát. Každé domáce kino je iné - preto spoločnosť Denon využíva špičkovú technológiu kalibrácie miestnosti od spoločnosti Audyssey, ktorá automaticky meria a optimalizuje váš AV prijímač tak, aby poskytoval skutočne pohlcujúci 3D zvukový zážitok prispôsobený vášmu jedinečnému prostrediu.

 

Reproduktory QAcoustic 3050i dosiahli 5 hviezdičiek od What HiFi a a aj Best Buy ocenenie EISA AWARDS. 5.1. set pozostáva zo stĺpových reproduktorov 2x3050i, centra 3090ci, satelitov 3010i a subwoofera 3060i. Tento set je vhodný do stredných a väčších miestností. Reproduktory QAcoustic sú dostupné vo farbe čiernej, grafit, orech a bielej. 

 

Doprava zdarma.

 

Kategória:  Domáce kiná a sety
1 979,- €
Denon AVR-X2700H Denon AVR-X2700H

Denon AVR-X2700H je nový AV receiver, ktorý je zvukovo na špičke tejto cenovej kategórie. 


Inovujte svoje domáce kino s Denon AVR-X2700H. Tento AV prijímač Denon s výkonom 150 W na kanál poskytuje skutočne pohlcujúci zážitok z 3D zvuku prostredníctvom Dolby Atmos alebo DTS: X. Aj keď nemáte špeciálne stropné reproduktory, technológia Dolby Atmos Height Virtualization a DTS Virtual: X vylepšia vaše filmové noci ako nikdy predtým. AVR-X2700H podporuje najnovšie HDMI video technológie, ako napríklad 8K / 60Hz a 4K / 120Hz pass-through, Dolby Vision, HDR10, HDR10 +, Dynamic HDR, HLG, ako aj 8K upscaling a podporu HDCP 2.3 na všetkých vstupoch HDMI (6 vstupov / 2 výstupy). Streamujte populárne hudobné služby ako Spotify, TuneIn, Internet Radio, Amazon Music HD, TIDAL a ďalšie, bezdrôtovo cez Bluetooth, Apple AirPlay 2 a Wi-Fi so zabudovanou technológiou HEOS. Vychutnajte si svoju zbierku MP3 a dokonca aj zvukové formáty Hi-Res (súbory WAV, FLAC, ALAC a DSD 2,8 / 5,6 MHz) cez USB alebo sieť. Denon AVR-X2700H pracuje s Amazon Alexa, Google Assistant a Apple Siri pre ľahké ovládanie hlasom. Vizuálnym navádzaním vám v každom kroku procesu nastavenia ocenený Denon Setup Assistant zabezpečí, aby ste nastavenie zvládli hneď po prvýkrát. Každé domáce kino je iné - preto Denon používa špičkovú technológiu kalibrácie miestností od Audyssey, ktorá automaticky meria a optimalizuje váš AV prijímač, aby poskytoval skutočne pohlcujúci 3D zvukový zážitok prispôsobený vášmu jedinečnému posluchovému prostrediu.


Akcia: Pri kúpe s reproduktormi ho ponúkame za zvýhodnenú cenu a reproduktory budú takisto za zvýhodnenú cenu.

 

Doprava zdarma.

 

Kategória:  Hi-Fi komponenty
819,- € 869,- €
Denon AVR-X2700H DAB Denon AVR-X2700H DAB

Denon AVR-X2700H DAB je nový AV receiver, ktorý je zvukovo na špičke tejto cenovej kategórie. 


Inovujte svoje domáce kino s Denon AVR-X2700H DAB. Tento AV prijímač Denon s výkonom 150 W na kanál poskytuje skutočne pohlcujúci zážitok z 3D zvuku prostredníctvom Dolby Atmos alebo DTS: X. Aj keď nemáte špeciálne stropné reproduktory, technológia Dolby Atmos Height Virtualization a DTS Virtual: X vylepšia vaše filmové noci ako nikdy predtým. AVR-X2700H podporuje najnovšie HDMI video technológie, ako napríklad 8K / 60Hz a 4K / 120Hz pass-through, Dolby Vision, HDR10, HDR10 +, Dynamic HDR, HLG, ako aj 8K upscaling a podporu HDCP 2.3 na všetkých vstupoch HDMI (6 vstupov / 2 výstupy). Streamujte populárne hudobné služby ako Spotify, TuneIn, Internet Radio, Amazon Music HD, TIDAL a ďalšie, bezdrôtovo cez Bluetooth, Apple AirPlay 2 a Wi-Fi so zabudovanou technológiou HEOS. Vychutnajte si svoju zbierku MP3 a dokonca aj zvukové formáty Hi-Res (súbory WAV, FLAC, ALAC a DSD 2,8 / 5,6 MHz) cez USB alebo sieť. Denon AVR-X2700H pracuje s Amazon Alexa, Google Assistant a Apple Siri pre ľahké ovládanie hlasom. Vizuálnym navádzaním vám v každom kroku procesu nastavenia ocenený Denon Setup Assistant zabezpečí, aby ste nastavenie zvládli hneď po prvýkrát. Každé domáce kino je iné - preto Denon používa špičkovú technológiu kalibrácie miestností od Audyssey, ktorá automaticky meria a optimalizuje váš AV prijímač, aby poskytoval skutočne pohlcujúci 3D zvukový zážitok prispôsobený vášmu jedinečnému posluchovému prostrediu.


Akcia: Pri kúpe s reproduktormi ho ponúkame za zvýhodnenú cenu a reproduktory budú takisto za zvýhodnenú cenu.

 

Doprava zdarma.

 

Kategória:  Hi-Fi komponenty
899,- €
Denon DCD-900NE Denon DCD-900NE

Denon DCD-900NE - CD prehrávač, ktorý obsahuje Advanced AL32 Processing Plus a integrovaný USB port, odhaľuje audio signály najvyššej kvality zo štandardných CD a USB zdrojov s podporou prehrávania vo vysokom rozlíšení. DCD-900NE prehráva formáty CD, CDR/RW, MP3 a WMA. Alebo ak pripojíte USB kľúč a môžete prehrávať FLAC až do 192 kHz/24 bitov alebo DSD 2,8 MHz/5,6 MHz. Pokročilé spracovanie AL32 Plus využíva dátové interpolačné algoritmy, up-sampling a bitové rozšírenie pre prehrávanie zvuku, ktoré je krásne verné pôvodnému zvuku. Postavené so špecificky namontovanými napájacími transformátormi a dôrazom na fyzické oddelenie medzi rôznymi zvukovými a digitálnymi obvodmi, čím sa znižujú vibrácie a rušenie. Celková estetika, kvalita zvuku a integrita dizajnu, ktoré sa opierajú o viac ako 110-ročnú tradíciu navrhovania prémiových audio komponentov, sú postavené tak, aby vydržali.

 

Dostupný je v striebornej aj čiernej farbe. 

 

Doprava zdarma.

 

Kategória:  Hi-Fi komponenty
499,- €
Denon DHT-S516H Denon DHT-S516H

Zvukový panel Denon DHT-S516H a bezdrôtový subwoofer so vstavanou technológiou HEOS pridajú vynikajúci rozmer, čistotu a výkon vašim obľúbeným filmom, hudbe a videohrám. Denon DHT-S516H je vybavený dvojito zosilnenými stredo-basovými a výškovými reproduktormi s pokročilým spracovaním v DSP, podporou prehrávania zvuku Hi-Res a výkonným bezdrôtovým subwooferom. Vychutnajte si jednokáblové pripojenie k televízoru pomocou priloženého vstupu HDMI a výstupu so zvukovým spätným kanálom (ARC). Dekódovanie Dolby Digital, Dolby Digital Plus a DTS pre pohlcujúci zvuk. Streamujte svoje obľúbené hudobné služby bezdrôtovo so zabudovanou technológiou HEOS, AirPlay 2 a Bluetooth. Komfortné hands-free vďaka hlasovému ovládaniu Amazon Alexa, alebo Google Assistant. Všetky káble sú pribalené pre jednoduché nastavenie.

 

Doprava zdarma.

Kategória:  Soundbary a aktívne reproduktory
619,- €
Na stranu: produktov.
Zobraziť stranu: 1 2 »
Copyright 2014 - 2022 © hifiGURU