Výrobcovia / značky

Cambridge Audio

Úvod Cambridge Audio
Parametre  
Zobrazené produkty 1 - 6 z celkových 6
Názov Cena
Cambridge Audio Azur 851A Cambridge Audio Azur 851A

Cambridge Audio 851 A je integrovaný zosilňovač triedy XD. Toto zapojenie spája výhody zesilňovačov triedy A s účinnosťou a výkonom najlepších modelov triedy AB. Vďaka detailnému podaniu zvuku nízkym zkreslením získal ocenenie EISA AWARD. Bol samozrejme testovaný aj v odborných časopisoch ako napr. AUDIO 4/2014 a takisto získal vynikajúce hodnotenia (110 bodov za zvuk). Výkon ktorý z neho dostanete je úctihodných 120 W (8 ohm) respektíve 200 W (4 ohm). Dostupný je v čiernej a striebornej farbe. Dizajnovo ladí s radou CX a preto as dá ľahko kombinovať aj s týmito komponentami. 


Doprava zdarma.

Kategória:  High-End
1 299,- € 1 549,- €
Cambridge Audio CXA61 Cambridge Audio CXA61

Cabridge CXA60 je špičkový stereo zosilňovač pre náročných fanúškov HiFi. Má zabudovaný D/A prevodník ESS Sabre ES9010 K2M a ponúka solídny výkon 2x90 W (RMS na 4Ω) čistého zvuku za ktorý získal ocenenie najlepšieho zosilňovača do 750£ od What HiFi. Oproti svojmu predchodchovi má lepší D/A prevodník a výmenou kondenzátorov dosiahol výrobca zlepšenie zvuku. Má zabudovaný BT modul a vďaka nemu môžete bezdrôtovo streamovať z Vášho mobilného telefónu prípadne iného zariadenia. Vyrába sa v striebornej farbe lunar grey. Čelá sú hliníkové a moderným vzhľadom určite osloví každého.  

 

Akcia: V sete s reproduktormi ho ponúkame za zvýhodnenú cenu. 

 

Doprava zdarma.

Kategória:  Hi-Fi komponenty
879,- €
Cambridge Audio CXA81 Cambridge Audio CXA81

Cabridge CXA81 je špičkový stereo zosilňovač pre náročných fanúškov HiFi. Na rozdiel od svojho menšieho brata (CXA61) má tento model dual-mono architektúru a vyšší výkon. Má zabudovaný 32-bitový D/A prevodník ESS Sabre ES9016 a ponúka solídny výkon 2x120 W (RMS na 4Ω) čistého zvuku. Vďaka zabudovanému BT modul môžete bezdrôtovo streamovať z Vášho mobilného telefónu prípadne iného zariadenia. Vyrába sa v striebornej farbe lunar grey. Čelá sú hliníkové a moderným vzhľadom určite osloví každého. 

 

Doprava zdarma.

Kategória:  Hi-Fi komponenty
1 199,- €
Cambridge Audio CXC v2 Cambridge Audio CXC v2

Kvalitný CD transport (=CD prehrávač bez prevodníkov) High-End triedy od britského výrobcu Cambridge Audio. Dokonalý zvukový CD transport vďaka vlastnej mechanike S3 servo tretej generácie s extrémne nízkym kolísaním pre dokonalé čítanie disku a veľmi nízkou hlučnosťou. Elegentné vyhotovenie s hliníkovými čelnými panelmi dokonale ladí so zosilňovačmi CXA61 a CXA81. Dostupný je v striebornej farbe lunar grey. 

 

Doprava zdarma.

Kategória:  Hi-Fi komponenty
599,- €
Cambridge Audio CXN v2 Cambridge Audio CXN v2

Cambridge CXN v2 - High-End sieťový prehrávač s D/A prevodníkom s funkciou digitálneho predzosilňovača. Základným kameňom prvotriedneho zvuku sú vysokokvalitné prevodníky Wolfson WM8740. Cambridge CXN v2 umožňuje priamo streamovat hudbu z internetových služieb ako napr. Spotify bez nutnosti použitia počítača. Rovnako môžete počúvať vašu obľúbenú hudbu, kterú máte uloženú v PC, NAS, smart telefone, iPhonu, iPadu alebo tablete. Podporuje bežné audioformáty MP3, AAC, AAC +, WMA, WMA a OGG Vorbis aj bezstratové formáty ako ALAC, FLAC a WAV. Keďže má v sebe zabudovaný predzosilňovač, stačí Vám k nemu použiť koncový zosilňovač. 

Dostupný je v striebornej lunar gray farbe.

 

Doprava zdarma.

Kategória:  Hi-Fi komponenty
1 099,- €
Cambridge EVO 150 Cambridge EVO 150

Cambridge EVO 150

Cambridge EVO 150 je all-in-one prístroj, ktorý zaujme bohatou dynamikou a zvukom, ktorý smelo konkuruje podstatne drahším systémom. EVO 150 je kompatibilný s každým formátom, od vinylu až po digitálne streamovanie. Početné digitálne a analógové vstupy umožňujú rozšíriť možnosti systému, ktorý je dostatočne výkonný na to, aby bez problémov utiahol aj náročnejšie reproduktory. Kombinuje jednoduchosť s používateľským rozhraním, ktoré je radosť používať. Tento prístroj zaujme aj dizajnom s atraktívnym 6,8-palcovém displejom s vysokým rozlíšením. Bočné panely sú vymeniteľné. K dispozícii sú sady bočných panelov. Všetky pripojenia na zadnom paneli sú veľmi pevné. K dispozícii je aj HDMI ARC (Audio Return Channel). Vďaka technológii Bluetooth aptX HD je bezdrôtové streamovanie hudby vo vysokom rozlíšení s bezchybným prenosom a realistickým, presvedčivým zvukom bežnou záležitosťou. Zvukoví inžinieri vyladili sekciu predzosilňovača EVO prostredníctvom rozsiahlych posluchových testov, takže v spojení s modulom výkonového zosilňovača Hypex Ncore získava EVO klasický britský zvuk. 

Kategória:  Hi-Fi komponenty
2 499,- €
Na stranu: produktov.
Copyright 2014 - 2021 © hifiGURU