Výrobcovia / značky

iFi audio

Úvod iFi audio
Zobrazené produkty 1 - 3 z celkových 3
Názov Cena
iFi audio hip dac iFi audio hip dac

iFi hip dac je slúchadlový zosilňovač s DAC prevodníkom (Burr-Brown DSD1793 DAC), ktorý nativne prehráva VŠETKY formáty vysokého rozlíšenia PCM / DSD / DXD / MQA. iFi hip dac je rovnako mimoriadny 'na cestách' ako je mimoriadný v 'high-endovom" systéme. Sebaiste spolupracuje s počítačmi alebo chytrými telefónmi a tabletmi. Vďaka možnosti použiť XBass korekciu je veľmi vhodný slúchadlám so slabšími basmi (napr. HiFiman 400i, AKG K-701 ...). Ako jeden z mála zosilňovačov tejto kategórie umožňuje pripojiť slúchadlá cez symetrický Balanced 4.4 kábel.

iFi hip dac - malý rozmerom, ohromný zvukom.

 

Doprava zdarma

 

Recenzia:

https://hifitrends.com/2020/02/18/review-ifi-audios-hip-dac-is-the-first-class-portable-dac-amp-youve-been-waiting-for/

 

https://ifi-audio.com/wp-content/uploads/2020/04/HiFiChoiceReview.jpeg

Kategória:  Slúchadlové zosilňovače
165,- €
iFi audio Micro iDSD Signature iFi audio Micro iDSD Signature

iFi micro iDSD Signature je High-End prenosný slúchadlový zosilňovač s prevodníkom, schopný utiahnúť aj tie najpažravejšie slúchadlá. V srdci tohto prístroja bije dvojjadrový Burr-Brown DSD512/PCM768/2xDXD True Native® DAC. Oproti predchodcovi iFi micro iDSD Black Label je prevodník zdvojený, čím sa dosiahla ešte lepšia separácia kanálov a zníženie hladiny šumu. 

iFi micro iDSD Signature je prístroj s priaznivým pomerom cena/kvalita. 

 

 

Kategória:  Slúchadlové zosilňovače
649,- € 699,- €
iFi audio xDSD iFi audio xDSD

iFi audio je prístroj, ktorý získal ocenenie EISA award. Jedná sa o prenosný batériový DA prevodník so slúchadlovým zosilňovačom. Podporuje Hi-Res Audio formáty až do DSD512, PCM768, DXD768. Hořčíkohliníkové šasi. Precízne a elegantné prevedenie. USB vstup a kombinovaný SPDIF koax a optický vstup. Dual mono slúchadlový zosilňovač. Bluetooth aptX a AAC. Analogové ovládanie hlasitosti. Tento slúchadlový zosilňovač si môžete odskúšať u nás v showroome. 

Kategória:  Slúchadlové zosilňovače
449,- €
Na stranu: produktov.
Copyright 2014 - 2021 © hifiGURU