Výrobcovia / značky

Marantz

Úvod Marantz
Parametre  
Zobrazené produkty 1 - 12 z celkových 16
Zobraziť stranu: 1 2 »
Názov Cena
Marantz CD6007 Marantz CD6007

Marantz CD6007 - Vylepšený oproti ocenenému CD6006, jemne vyladený CD prehrávač CD6007 ponúka ešte špeciálnejšie vybrané komponenty a vylepšené rozmiestnenie obvodov. Pevné nohy ešte viac eliminujú nežiaduce vibrácie, zatiaľ čo nadmerný nízkošumový napájací zdroj napája digitálne a analógové obvody prehrávača. Nový vysoko kvalitný AK4490 DA-prevodník spolu s 2 voliteľnými možnosťami filtrovania prevádza digitálne signály na analógové, a potom ich „tlačí“ na pozlátené synchronizované výstupy pomocou malého zosilňovača signálu Marantz HDAM-SA2. Okrem toho sme doň zahrnuli nový diaľkový ovládač, ktorý ovláda aj priradený zosilňovač PM6007. CD6007 je vybavený novo vyvinutým sofistikovaným zosilňovačom pre slúchadlá s nastavením zosilnenia pre širokú škálu slúchadiel.

 

Doprava zdarma.

Kategória:  Hi-Fi komponenty
499,- €
Marantz HD-AMP1 Marantz HD-AMP1

Marantz HD-AMP1 je nový HIGH-END zosilňovač vynikajúci elegantným klasickým vzhľadom. Ale nenechajte sa oklamať. Skrýva pokročilé technológie spínaných zosilňovačov s masívnym výkonom 70W do záťaže 4 Ohm, pričom jeho dvojité kryštálom riadené hodiny a diskrétny DAC post filter s modulmi Marantz HDAM-SA2 sa postarajú, aby ste aj pri štandardne taktovanom zvuku mali neuveriteľný pocit, ako pri zvuku s vysokým rozlíšením. Tento nový zosilňovač prináša tiež v jedinečné Marantz Musical Digital Filtering (MMDF) filtrovanie s dvoma voliteľnými charakteristikami filtrov, ktoré zaistí rôzne chute hudby. Každý spracováva s láskyplnou starostlivosťou aj najmenšie detaily digitálneho zvukového signálu. Keďže dnešné nové médiá prichádzajú nielen v rozlíšení 44,1 kHz / 16 bitov ako je tomu vo formáte CD, Marantz vyvinul digitálne sekcie spracovania signálov až do rozlíšenia 384kHz / 32bit a DSD 2.8MHz / 5.6MHz / 11.2MHz. Optické a koaxiálne digitálne vstupy sú pripravené na pripojenie televízora alebo set-top boxu, a k dispozícii je aj USB-B port pre streamovanie hudby priamo z vášho PC alebo MAC. Dostupný je v čiernej a striebornej farbe.

 

Doprava zdarma.

Kategória:  Hi-Fi komponenty
1 099,- €
Marantz HD-CD1 Marantz HD-CD1

Najnovší prírastok do novej rady Marantz MusicLink je HD-CD1, vysoko kvalitný CD prehrávač v rovnako kompaktnej forme ako zosilňovač HD-AMP1, ku ktorému sa perfektne hodí. Kombinácia viac ako 30 rokov odborných znalostí Marantz v oblasti prehrávania kompaktných diskov s najnovším vývojom v oblasti digitálnej technológie spracovania zvuku, je ideálna pre použitie ako CD prenos pri použití s HD-AMP1, alebo ako CD prehrávač v každej situácii, kedy je požadovaná forma kompaktných diskov bez kompromisov v kvalite zvuku. Možno je malý, ale využíva najmodernejšiu technológiu Marantz prevzatú z našich ocenených CD prehrávačov, vrátane digitálne-analógového prevodníka s vysokým rozlíšením 192 kHz/24-bitový od Cirrus Logic, vysokopresných systémových hodín, a slávnych zosilňovacích modulov Marantz HDAM-SA2, ktoré možno nájsť v našich CD prehrávačoch a zosilňovačoch vlajkovej lode Reference Series. Vybrané komponenty sú tiež používané v celej zvukovej ceste signálu, čo zaisťuje najlepšiu reprodukciu vašej hudby. Dostupný je v čiernej a striebornej farbe.

 

Doprava zdarma.

Kategória:  Hi-Fi komponenty
539,- €
Marantz MCR612 Marantz MCR612

Marantz MCR612


V okamihu, keď uvidíte nový Melody X, budete vedieť, že táto najnovšia inkarnácia je čistá rafinovanosť. Nielen výborne vyzerá, ale naozaj dobre hrá. Elegantný sieťový CD prijímač podporuje takmer neobmedzené streamovacie platformy prostredníctvom pripojenia AirPlay 2, Bluetooth a HEOS WiFi. Pripojte svoje reproduktory k Melody X prostredníctvom štyroch vysoko efektívnych digitálnych audio zosilňovacích kanálov a vychutnajte si to najhudobnejšie audio Marantz. S dvomi optickými digitálnymi vstupmi môžete dokonca pripojiť televízor pre zvýšený zážitok zo zábavy. Vstavané tunery DAB+ a FM, ako aj TuneIn Internet Radio dopĺňajú sadu hudobných zdrojov. Ak vám záleží na hudbe, Melody X je hudobný systém ako voľba číslo jedna.


Akcia: Marantz MCM612 v sete s výbornými reproduktormi Triangle ELARA LN 01 ... 799,- Eur. (recenzia Triangle Elara LN01: http://hifipig.com/triangle-elara-ln01-loudspeakers/)

 


Doprava zdarma.

Kategória:  Mikro Hi-Fi
599,- €
Marantz MCR612 + Triangle Borea BR03 Marantz MCR612 + Triangle Borea BR03

Marantz MCR612 + Triangle Borea BR03

Mikrosystém pre náročných zákazníkov. Marantz Melody X MCR612 získal ocenenie EISA AWARDS. Tento systém je doplnený o výborné reproduktory Triangle Borea BR03, ktoré získali najvyššie ocenenie 5 hviezdičiek od What HiFi.


Marantz MCR612

V okamihu, keď uvidíte nový Melody X, budete vedieť, že táto najnovšia inkarnácia je čistá rafinovanosť. Nielen výborne vyzerá, ale naozaj dobre hrá. Elegantný sieťový CD prijímač podporuje takmer neobmedzené streamovacie platformy prostredníctvom pripojenia AirPlay 2, Bluetooth a HEOS WiFi. Pripojte svoje reproduktory k Melody X prostredníctvom štyroch vysoko efektívnych digitálnych audio zosilňovacích kanálov a vychutnajte si to najhudobnejšie audio Marantz. S dvomi optickými digitálnymi vstupmi môžete dokonca pripojiť televízor pre zvýšený zážitok zo zábavy. Vstavané tunery DAB+ a FM, ako aj TuneIn Internet Radio dopĺňajú sadu hudobných zdrojov. Ak vám záleží na hudbe, Melody X je hudobný systém ako voľba číslo jedna.

 

Triangle Borea BR03

Triangle Borea BR03 sú najlepšie regálovky vo svojej cenovej kategórii. Získali 5 hviezdičiek od What HiFi a a súčasne ich zaradili medzi najodporúčanejšie reproduktory. Od HiFi trends získali ocenenie "Produkt roka 2019." Ponúkajú dostatočne nízke a bohaté basy a veľmi čistý zvuk v celom spektre.  Je ideálny pre tých, ktorí hľadajú poriadny zvuk z menšieho reproduktora.

 

Farbu uveďte do poznámky.


Doprava zdarma.

Kategória:  Mikro Hi-Fi
899,- € 1 048,- €
Marantz NA6006 Marantz NA6006

Marantz NA6006 je navrhnutý tak, aby spĺňal všetky požiadavky moderného poslucháča digitálnej hudby. Vychádzajúc z vysoko uznávaného modelu ND8006, je vybavený konceptom technológie a zvuku, ktorý je už nakonfigurovaný, s cieľom dosiahnuť najlepší zvukový výkon. NA6006 vhodný pre milovníkov hudby, obsahuje vybrané komponenty a jedinečné obvody Marantz HDAM, ktoré zaručujú rýchle zosilnenie signálu s veľkou šírkou pásma, aby sa nestratili žiadne detaily. V kombinácii s kvalitnou D/A konverziou, pevnou mechanickou konštrukciou a čistým napájaním sú to najlepšie základy pre hudobný zvuk jedinečnej kvality Marantz. Ponúka vysokokvalitné prehrávanie zo zdrojov domácej siete, miestneho ukladacieho priestoru USB, online streamingových služieb, internetového rádia, ako aj Bluetooth a AirPlay 2. Streamujte hudbu zo Spotify, TIDAL, Deezer, Amazon Music a ďalších a počúvajte prehrávaný zvuk súborov DSD (2.8 / 5.6 MHz), WAV, MP3, AAC, WMA, FLAC a ALAC. Vychutnajte si vylepšené funkcie, ako je sieťová technológia HEOS zabudovaná pre bezproblémové prehrávanie hudby, technológia Marantz Music Digital Filtering (MMDF), vylepšená digitálne-analógová konverzia (DAC) pomocou ESS9016 na podporu zvuku vo vysokom rozlíšení (až 192kHz / 24 bit a DSD 5.6 MHz), nový zvuk na ovládanie slúchadiel pre lepší drajv a nový, voliteľný variabilný výstup.

Dostupný je v čiernej a striebornej farbe. 

 

Doprava zdarma.

Kategória:  Hi-Fi komponenty
649,- €
Marantz ND8006 Marantz ND8006

Inžinieri dizajnu spoločnosti Marantz vzali všetko, čo sme sa naučili pri vývoji prémiového sortimentu a aplikovali to na tento prvotriedny, vynikajúci prehrávač. Predstavujeme "Kompletne digitálny prehrávač hudobných zdrojov". ND8006 prináša renomovaný zvuk Marantz z doslova neobmedzených hudobných zdrojov, vrátane online hudobných služieb, multi-room technológie HEOS, lokálne uložených zvukových súborov vo vysokom rozlíšení, prehrávania audio CD, AirPlay, Bluetooth a ďalších. Jednoducho inovujte akýkoľvek existujúci audio systém na to najlepšie z digitálnej hudby - spolu s veľkou mierou všestrannosti. Kdekoľvek a kdekoľvek je vaša obľúbená hudba uložená, teraz si ju môžete vychutnať v čistom Marantzovskom štýle. Pretože o hudbu ide. Model ND8006 je navrhnutý tak, aby spĺňal všetky požiadavky moderného poslucháča digitálnej hudby a spájal funkcie, ktoré zvyčajne vyžadujú dve alebo tri samostatné zvukové súčasti. Na základe úspešných modelov NA8005 a SA8005, ale s kompletne nanovo premyslenými funkciami a zvukovým dizajnom, kombinuje prehrávač diskov CD s hubom pre digitálne zdroje, ktorý ponúka prehrávanie z domácej siete, miestneho úložného priestoru USB, online zdrojov, ako sú streamingové služby a internetové rádio, podporu HEOS a funkciu DAC, ktorá umožňuje priame pripojenie počítačov a iných zariadení. Je tiež pripravený pre budúcnosť, pričom podporuje formáty súborov až do úrovne 11,2 MHz Quad-DSD a 384 kHz / 32-bit PCM a navyše funkcie Apple AirPlay a Bluetooth pre prehrávanie hudby z prenosných zariadení.


Akcia: v kombinácii so zosilňovačom Marantz je cena 979,- Eur.

 

Doprava zdarma.

Kategória:  Hi-Fi komponenty
1 499,- €
Marantz NR-1200 Marantz NR-1200

Vychutnajte si zvukovú dokonalosť s vysokým rozlíšením prostredníctvom štíhleho stereofónneho prijímača Marantz NR1200, ktorý poskytuje detailné a vysoko kvalitné audio z kompaktného šasi. Tento stereo receiver je vyladený zvukovými majstrami Marantz na najmodernejšie zariadenia, aby dosiahol vynikajúci zvukový podpis. S plne diskrétnym dizajnom zosilňovača, ktorý nadväzuje na čisté integrované rozloženie zosilňovača a presláveným zvukom Marantz, je model NR1200 ideálny pre náročných milovníkov hudby, ktorí chcú vynikajúcu kvalitu hudby, moderné možnosti streamovania a digitálne pripojenie. Prenášajte hudbu z vašich obľúbených služieb prostredníctvom Bluetooth, Apple AirPlay 2 alebo aplikácie HEOS. Počúvajte FM / DAB+ rádio, internetové rádio, širokú škálu hudobných služieb alebo pripojte gramofón k vysokokvalitnému vstupu Phono. Model NR1200 podporuje aj najnovšiu konektivitu HDMI v podobe 5 vstupov a 1 výstupu, ča stačí na pripojenie televízora pomocou rozhrania HDMI ARC a zdrojových prehrávačov vrátane set-top boxu, prehrávača diskov Blu-ray alebo hernej konzoly. To všetko v elegantnom dizajne štíhlejšom ako CD šperkovnica.

 

Dostupný je v čiernej a striebornej farbe. Farbu uveďte do poznámky.

 

Akcia: V sete s reproduktormi ho ponúkame za zvýhodnenú cenu.

 

Doprava zdarma.

Kategória:  Hi-Fi komponenty
799,- €
Marantz NR1711 Marantz NR1711

Počúvajte najmuzikálnejší zvuk z elegantne tenkého profilu. 7.2-kanálový 8K AV prijímač Marantz NR1711 poháňa pohlcujúci vysokofrekvenčný zvuk z kompaktného šasi. Pri polovičnej výške oproti tradičnému AV prijímaču podporuje NR1711 viacrozmerné zvukové formáty Dolby Atmos, technológiu Dolby Atmos Height Virtualization, DTS:X a DTS Virtual:X. Vychutnajte si vynikajúci výkon videa vďaka najnovším technológiám HDMI, ako sú priechod alebo konverzia 8K/60Hz, eARC, podpora rôznych formátov HDR vrátane HDR10 +, Dolby Vision, Hybrid Log-Gamma (HLG) a dynamické HDR, ako aj najnovšie herné technológie, ako sú priechod 4K / 120 Hz, variabilná obnovovacia frekvencia (VRR) a automatický režim nízkej latencie (ALLM). Prehrajte si svoju rozsiahlu zbierku digitálnej hudby s podporou formátov Hi-Res prostredníctvom siete alebo portu USB na prednom paneli. Počúvajte svoje obľúbené vinyly pomocou vstavaného vysoko kvalitného ekvalizéra pre gramofón. Streamujte hudbu z popredných hudobných služieb a ovládajte NR1711 s kompatibilitou hlasového ovládania prostredníctvom Amazon Alexa, Google Assistant a Apple Siri.

 

 

Akcia: V sete s reproduktormi ho ponúkame za zvýhodnenú cenu.

 

Doprava zdarma.

Kategória:  Hi-Fi komponenty
849,- €
Marantz PM-6007 + Klipsch RP-600M Marantz PM-6007 + Klipsch RP-600M

Marantz PM6007 poskytuje najkompaktnejší zvuk značky Marantz a je ideálnou voľbou pre tých, ktorí sú pripravení podniknúť ďalší krok v dvojkanálovom Hi-Fi systéme. Integrovaný zosilňovač PM6007, ktorý je napájaný silovým transformátorom v tvare toroidu a prispôsobenými blokovými kondenzátormi, dodáva 45 wattov (8 Ohm, 20 Hz-20 kHz) výkonu na kanál. Môžete ľahko pripojiť analógové aj digitálne zdroje, alebo pripojiť svoj gramofón k vstavanému gramofónnemu predzosilňovaču. Počúvajte svoj obľúbený zvukový obsah v Hi-Res pomocou D/A prevodníka 192 kHz / 24-bit a zažite vylepšené basy s možnosťou výstupu subwoofera.

 

Klipsch RP-600M z novej série Reference Premiere je vynikajúcim riešením pre tých, ktorí požadujú to najlepšie, ale nemajú priestor pre umiestnenie stĺpového reproduktora. Model RP-600M nahrádza úspečného predchodcu RP-160M. Čisté výšky, bohaté stredy a plné basy nenechajú nikoho na pochybách o kvalite týchto reproduktorov. Tieto reproduktory dosahujú jeden z najlepších pomerov cena/kvalita. 

 

Doprava zdarma. 

 

Farbu zosilňovača a reproduktorov uveďte prosím do poznámky.

Kategória:  Domáce kiná a sety
1 039,- €
Marantz PM6007 Marantz PM6007

Marantz PM6007 poskytuje najkompaktnejší zvuk značky Marantz a je ideálnou voľbou pre tých, ktorí sú pripravení podniknúť ďalší krok v dvojkanálovom Hi-Fi systéme. Integrovaný zosilňovač PM6007, ktorý je napájaný silovým transformátorom v tvare toroidu a prispôsobenými blokovými kondenzátormi, dodáva 45 wattov (8 Ohm, 20 Hz-20 kHz) výkonu na kanál. Môžete ľahko pripojiť analógové aj digitálne zdroje, alebo pripojiť svoj gramofón k vstavanému gramofónnemu predzosilňovaču. Počúvajte svoj obľúbený zvukový obsah v Hi-Res pomocou D/A prevodníka 192 kHz / 24-bit a zažite vylepšené basy s možnosťou výstupu subwoofera.

 

Akcia: V sete s reproduktormi ho ponúkame za zvýhodnenú cenu.

 

Doprava zdarma.

Kategória:  Hi-Fi komponenty
599,- €
Marantz PM7000N Marantz PM7000N

PM7000N je prvý integrovaný Hi-Fi zosilňovač Marantz s prúdovou spätnou väzbou so zabudovanou multiroom technológiou HEOS. Stupeň predzosilňovača a korekčného predzosilňovača pre gramofón používa technológiu modulov HDAM (Hyper Dynamic Amplifier Module), ktorá je kľúčovou súčasťou produktov Marantz už viac ako dve desaťročia, ale firma tieto moduly priebežne zdokonaľuje a vyvíja. V aktuálnej verzii sú nasadené moduly HDAM-SA3.

Špičkovým komponentom v PM7000N je použitý D/A prevodník Asahi-kasei AK4490EQ na čipe Ciruss Logic CS4398, aký nájdete aj v zosilňovačoch PM7005 a PM6006. Vďaka nemu prístroj podporuje bezstratové zvukové súbory ALAC, FLAC a WAV s vysokým rozlíšením až do 24-bit /192 kHz a takisto záznamy DSD 2,8 MHz a 5,6 MHz na digitálnych vstupoch (USB, koaxiálny a dva optické). Okrem toho je PM7000N vybavený aj 4 analógovými vstupmi, vrátane jedného pre MM prenosku a jedným analógovým výstupom. Nechýba ani výstup pre pripojenie aktívneho subwoofera.
Novovyvinutá časť predzosilňovača využíva najnovšie elektronické ovládanie hlasitosti. Stupeň výkonového zosilňovača je plne z diskrétnych súčiastok a sieťový modul a digitálna doska sú tienené proti rušeniu. Do gramo stupňa Marantz integroval FET tranzistory aj kvôli zjednodušeniu signálnej cesty a redukcii počtu súčiastok. To poskytuje vysokú vstupnú impedanciu a eliminuje potrebu väzobných kondenzátorov, čím sa znížilo skreslenie a šum a dospelo sa k vyššej čistote signálu.

 

Akcia: Pri nákupe s reproduktormi Vám ponúkneme zľavu na tento zosilňovač aj na repro. 

 

Doprava zdarma.

Kategória:  Hi-Fi komponenty
od 1 239,- €
Na stranu: produktov.
Zobraziť stranu: 1 2 »
Copyright 2014 - 2021 © hifiGURU